Çizgi Design Manisa

2023’ÜN TREND ÇİZGİ’LERİ

Dünya geneli olarak yaşanılan uzun süreli tecrit dönemlerinde kişilerin yöneldiği doğa ve doğanın canlılığından ilham alan tasarımlar net bir çekiciliğe sahip olduğundan 2022 den itibaren başlangıç göstererek 2023 kış ve yaz aylarında dahada gelişecek ve modern bir kültürü ortaya çıkaracaktır. Şık Çizgi’lerin ve modern tasarımların bir bütünlük içerisinde uyumu ile gerek iç gerekse dış mekanların her geçen gün farklı projelerle hayata nasıl geçirileceğini ilerleyen dönemlerde büyük bir heves ile karşılayacağız.

Projelerimizin temel taşlarını oluşturan çizimlerimiz, çizimlerimize hayat veren renk ve tasarımlarımız ile yeniliklere açık alanları canlı dinamik ve eğlenceli bir şekilde sizlere sunacağız.

2023 STUNNİNG COLORS (ÇARPICI RENKLER)

2023 yılında bize renkler otantik – organik tonlardan ilham alarak geliştirilmiş uyumlu tonlara kadar değişiklik gösteren çarpıcılığı yansıtacak.

Gelin hep birlikte önümüzdeki senenin ternd renklerini kullanım alanlarını sınırlamadan dilediğimiz gibi uygulayalım.

*ORKİDE PEMBESİ: Pozitifliği yaratmanın harika bir yolu.
*ZEYTİNYAĞI YEŞİLİ: Bu zengin renk iç – dış her alanda baskın ve uyumlu bir şekilde kullanılabilir.
*TEREYAĞI SARISI: Sarımsı krem renginin şarap tadında bir sıcaklığı ve uyumu var.
*MANGO SORBE RENGİ: Parlak turuncu ve sarıdan oluşan enerjisi yüksek olan bu renk spor alanların vazgeçilmez rengi.
*ATLANTİK MAVİSİ: Organik çivit tonu ile okyanus mavisi karışımı huzuru ve sakinlik isteyenleri temsil eder.

2023 neredeyse tüm yeni iç ve dış tasarım trendlerinin odak dönemi!!! Dinlenme çalışma eğlence ve günlük aktiviteler için uygun bir atmosfere sahip konforlu rahat alanlar yaratmayı amaçlıyor. Burada sürdürülebilir yapı malzemeleri hayatımızda oldukça önemli bir rol oynuyor. Tasarım projeleri yaratıldıktan sonraki aşamada renklerin dilini ve malzemelerle olan uyumunu Çizgi’mize taşıyoruz.

MÜŞTERİ GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAYAN ÜRÜNLERİ SİZİN İÇİN TASARLIYORUZ. İŞTE O MÜKEMMEL SAHNE 2023 🙂

Post a Comment

%d blogcu bunu beğendi: