HAKKIMIZDA

ÇİZGİ DESIGN

Çizgi Design 2012 yılından itibaren sayısız mekanın tasarım ve uygulama projelerinde başarıyla yer almaktadır. Teorik bilgi ile sanatın birleşimini yaşam alanlarına entegre etmektedir.

Çizgi Design tasarım danışanlarının hayallerindeki mekanlara ulaşması için en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş mekan oluşturma arayışında bir tasarım ofisidir. Kişiye özel tasarımlar ile tutku ve heyecan yaratan ortamlar oluşturma hedefindedir. Araştırmacı, yenilikçi ve çözüm odaklı projeler tasarlayan tecrübeli bir ekibe sahip olan Çizgi Design; çözüm ortağı olduğu firmaların marka kalite değerlerini benimseyip yükseltme hedefiyle ilerlemektedir.

Müşterilerine iç mimari konsept danışmanlığından anahtar teslim sürecine kadar geçen keyifli yolculukta ışık tutmaktadır. Her türlü mimari mekanın;işlevsel,yapısal,fonksiyonel ve estetik ölçütleri baz alınarak yaratıcı tasarımlar oluşturulmaktadır. Tüm projelerinde kullanılan malzeme kalitesini önemseyip mekanın uzun ömürlü yaratıcı tasarımlarla buluşmasını sağlamaktadır. Statik ve estetik veriler ışığında projelerinde 2 ve 3 boyutlu çizimler ile gerçekçi görseller oluşturmaktadır. Kullanıcının mekan tasarımları ile ilgili kaygılarını ortadan kaldırmaktadır.

Çizgi Design fabrika, idari bina, ofis,otel, mağaza, restaurant, villa, konut, mutfak, banyo ve mobilya tasarımlarında sınırsız tasarım esnekliği ile sıradışı projelere imza atmaktadır. Dünyanın en güvenlikli kapısı Sur Kapı’nın bayiliği olup mekan tasarımlarında kaliteyi girişten hissettirmeyi amaçlamaktadır. Çizgi Design’ın yapmış olduğu tüm ergonomik ve yaratıcı tasarımların mobilyaları The More firmasının fabrikalarında üretilmektedir.

Çizgi Design kurulduğu günden itibaren insan odaklı,efektif,sıradışı projelerle varlığını sürdürmektedir. Şimdi sıra geleceğin tasarımlarını oluşturmakta ve profesyonel yaratıcı ruhu projelere yansıtmaktır. Hayallerinizdeki mekanlara sahip olmak için doğru yerdesiniz çünkü;

Çizgi Design hayallerinizle aynı çizgide…
a
PROJELENDİRME
Çizgi Design
İÇ MİMARLIK
Çizgi Design
a
UYGULAMA
Çizgi Design
%d blogcu bunu beğendi: